People Discussing Ideas and Sitting at Cafe Table

חברת זוויות החלה לפעול בשנת 2010 וכיום היא מובילה בתחום דיאלוג חכם רב ערוצי, איסוף ומיפוי נתונים, קליטת תושבים, ובמתן שירותים מתקדמים לעיריות, ארגונים וחברות. אחד מהמודלים אותם פיתחה זוויות הינו מודל ייחודי לקליטת תושבים שזכה בפרס חדשנות עירונית של משרד הפנים לשנת 2016 מודל אשר פועל ברשויות בארץ וגילה עניין גדול גם בספרד. בצוות החברה נמנים מומחים במגוון תחומים שמלווים את הפרויקטים השונים, בניהם: מומחים במיתוג ושיווק אסטרטגי, שיתוף ציבור, שרות לתושב בעידן הדיגיטלי, ניהול הסכמי גג ובמערכות מידע. סל השירותים של חברת זוויות מורכב ממערכת איסוף נתונים ומיפוי צורכי תושב, יצירת שכבת מידע למפות GIS, שיתוף ציבור רב ערוצי, הערכות לקליטת משתכנים בשכונות קיימות וחדשות, ניהול הסכמי גג וסנכרון בין אגפים לטובת בניית מוסדות חינוך וציבור.

גלי

גלי מיכל חנן מנכ"לית זוויות "עבור העיריות מדובר במערך מתקדם שמספק לעירייה מיפוי בזמן אמת, הדבר מאפשר היערכות עירונית ברמה אגפית והכנת התשתיות לתהליך קליטה איכותי. כל זאת תוך מתן מענה לתושבים על פי צרכיהם המדויקים. מדובר בפרויקט חדשני וראשון מסוגו בישראל שפועל והוכיח את יעילותו בערים שונות בישראל"

לקוחות ממליצים

שלום בן משה
שלום בן משהראש עיריית ראש העין
קרא עוד
אין ספק שמדובר בפרויקט ייחודי שמאפשר לרשות לקבל אינפורמציה ומאגרי מידע שלא היינו מקבלים קודם לכן. שיתוף פעולה בין כל אגפי העריה פועל טוב ונותן ערך מוסף מכל הבחינות (גם בהיבט הכללי וגם בהיבט הקהילתי). אחד היתרונות הבולטים הם בשירות הוא מתן כלים משמעותיים לניהול אסטרטגי של כמה שנים קדימה. פתרון מצוין לכל עיר
אריה טל
אריה טלראש עיריית טירת כרמל
קרא עוד
אני רוצה לציין לשבח את התפקוד של מנכ"לית החברה, גלי מיכל חנן וצוות העובדים אשר פועל מולנו במסגרת הפרויקט. גלי והצוות שלה זמינים בצורה מופלאה, לכל שאלה אנו מקבלים מענה מהיר ופתרון יצירתי ומקצועי, הנהלת החברה ומנהלי המחלקות שעובדים מול זוויות מרוצים גם הם מאופי השרות והפתרונות המקצועיים, ישנה שמירה מוחלטת על סודיות, הצוות חרוץ והתוצרים מרשימים.
חיים גליק
חיים גליקמנכ"ל עיריית ראשון לציון
קרא עוד
היום יותר מתמיד, התושב מעוניין להיות מעורב בחיי העיר, לקבל מידע על תכניות פיתוח, על מפגעים או על אירועים שונים והרשות מספקת לו את כל אלו, בקלות וביעילות, באמצעות אתר ייעודי, עמוד פייסבוק, ניוזלטר, אפליקציות שונות, מפגשי תושבים ועוד. השיח המתמיד עם התושב, הפיכתו לתושב פעיל, ההקשבה לצרכיו והמענה המהיר, הם אלו שיוצרים איתו דיאלוג חכם ומייצרים תמהיל אינטגראלי מיומו הראשון בעיר.
דפנה שקורי
דפנה שקוריראש מינהל קהילה עיריית ראשון לציון
קרא עוד
את השירותים אנו מקבלים מצוות החברה ושביעות הרצון גבוהה. הצוות זמין, נותן מענה לשאלות, מפגין ידע רב בנושא, נותן מענה לכל שאלה או דילמה שעולה, מספק תוצאות בהתאם לתכנית העבודה, מיישם את הפתרונות בפועל, אמין ושרותי. מנהלת הפרויקט בראשון לציון הינה מנכ"לית החברה, גלי מיכל חנן, אשר מנהלת את הפרויקט באופן בחריצות רבה, אדיבות ומקצועיות ואנו מרוצים ממנה מאוד.
יגאל ינאי
יגאל ינאימנכ"ל עיריית ראש העין (לשעבר)
קרא עוד
ראש העין גדלה במימדים עצומים בטווח יחסית קצר והפרויקט עליו אחראית גלי הוביל לירידה משמעותית בכמות הפניות שהגיעו לעירייה, הורדה בכמות הלחץ שהופעל מגורמים חיצוניים, חיסכון משמעותי בהקצאת משאבים כגון תכנון מיטבי לקצב בנית מוסדות חינוך ומוסדות ציבור, איתור צרכים של תושבים והערכות מוקדמת לקליטתם, אני ממליץ על גלי מיכל חנן בלב שלם, כל מי שישכור את שרותיה ייהנה מאשת מקצוע מובילה.
גלית אבישימנהלת מחלקת משאבי אנוש וקליטת תושבים
קרא עוד
חברת זוויות בנתה תשתית עבודה, הטמיעה תהליכים רוחביים ומלווה את המועצה בקליטת התושבים מרגע רכישת הדירה ועד מספר חודשים לאחר אכלוסם במעבר מקליטה לאכלוס. אין ספק כי פרויקט זה הינו משמעותי במערך קליטת תושבים ומשפיע בחיוב על תהליך הקליטה של התושב. כמו כן, פותחו מערכות טכנולוגיות שונות למערך הקשר לתושב אשר מייעלות את התהליך. צוות העובדים של חברת זוויות מסייע לנו במקצועיות רבה.
חלי פרידמן
חלי פרידמןיו"ר עמותת "פני"ם חדשות" - פרלמנט נשים ישראליות מנהיגות
קרא עוד
זוויות הפיקה עבורינו כנס שנתי של העמותה והתניעה תהליכים להחדרת מוטיבציה ולמינוף ההון האנושי המשובח בעמותה, לביצועיות ויצירתיות. ומעל הכל- לצד המקצועיות, יכולת ההתמקדות ומכוונות מטרה, חריצותה ומסירותה, גלי ניכרת כאישה בעלת מעוף, בעלת יחסי אנוש מעולים ויכולת עבודת צוות מצוינת, המייצרים ערך מוסף משמעותי ויוצרים שילוב מנצח בכל מחוזותיה. אין לי ספק כי כשם שאנו התברכנו ומתברכים בה, כך יתברכו בה כל מי שיזכו לעבוד עימה ולצידה.
הקודם
הבא