חזון זוויות

החזון שלנו מנחה את אופן העשייה היומיומית של כל הצוות. המטרה המרכזית בחזון של זוויות היא להוביל בחדשנות טכנולוגית בשיווק פרסונלי וליצור מהפך בשיטת העבודה, שיסייעו ללקוחותינו לנהל דיאלוג חכם ולחזק את הקשר בניהם לבין לקוחותיהם ובמקרה של רשויות מקומיות בינם לבין התושבים. וכך ניצור מובילות באמצעות טכנולוגיה שתאפשר חווית שירות, תכנון אסטרטגי, רלוונטיות ותועלת. 

בשנים האחרונות תפס העולם הטכנולוגי וניהול דתא (בסיס נתונים) ליותר ויותר נחוץ, כמו כן, ריבוי הפתרונות, המערכות והממשקים הדיגיטליים של איסוף נתונים ומיפוי שם את כולנו בעולם של אפשרויות. עשרות אלפי אנשים שבחרו להתחבר אלינו באמצעות המערכות הטכנולוגיות והטמעת תהליך העבודה הייחודי שאנו מטמיעים נהנים ממודל "דיאלוג חכם". ציבור לקוחותינו מרגיש ורואה את ההבדל דרך חווית השירות הדיגיטלית והתועלות הרבות שאנו מביאים להם. המודל "דיאלוג חכם", שפיתחנו בשנים האחרונות, זו הדרך בה בחרנו כדי להוסיף חדשנות וייחודיות בעידן של תחרות. כדי שהלקוחות שלנו ימשיכו לבחור בנו ובשירותים שלנו – הם צריכים לקבל מאתנו ערך מוסף. מודל "דיאלוג חכם" שמתווך, משדרג ויוצר חוויה בין הארגון או הרשות לקהילה שלו. חוויה מתקדמת, חדשנית, עם תועלת ושירות שיוצר עידן חדש של דיאלוג ומידע  פרסונלי.

חזון החברה מגדיר לנו את המשימה בצורה ברורה ופשוטה: להצליח להעניק מהפך בניהול מידע על לקוחותינו ולהשתמש  בכלים חדשניים לניהול אסטרטגי חכם של הארגון שלהם. כמו כן, צוות זוויות דואג לשלב הנאה, מוטיבציה וערך מוסף עבור כל לקוח במטרה ובשאיפה להיות מוטמע בכל רשות מקומית או ארגון עסקי.

לאורך כל הדרך חשוב לנו

לגלות אחריות מקצועית ע"י פיתוח והטמעת מערכות מתקדמות ושיטת עבודה ממוקדת (מערכת דוברות והסברה, מערכת דיאלוג פלוס, מערכת לקליטת תושבים, מערכת נתונים לתכנון אורבני) שמצד אחד ייצרו את הדיאלוג הטוב ביותר בין הארגון והקהילה שלו ומצד שני יביאו תועלת וחסכון בכסף, תכנון אסטרטגי של העבודה והקצאת משאבים נכונה.  

כמו כן, לאורך כל הדרך חשוב לנו לעודד חשיבה יצירתית, התלהבות, תודעת שירות גבוהה והוגנות כלפי לקוחותינו.  אנו שואפים שהחזון שלנו יכוון אותנו להיות המובילים באמצעות מתן ערך מוסף, תועלת ונוחות ביישום.